banner

Jaunumi

Jaunumi

Formula1 British Grand Prix 2019

🏎🏎🏎Formula1 British Grand Prix 2019🏎🏎🏎


Baltic Open 2019 WTA International turnīrs Jūrmalā

🎾🎾🎾Baltic Open 2019 WTA International turnīrs Jūrmalā🎾🎾🎾


Profesionāla kosmētika HydroPeptide

Ar prieku paziņojam, ka mums ir tas gods un esam kļuvuši par  profesionālās kosmētikas HydroPeptide pārstāvjiem Latvijā. Augsti klīnikas standarti sakrīt ar kosmētikas standartiem un mērķiem-piedāvāt visu to labāko saviem klientiem. Mūsu specialisti gan sniegs kvalitatīvu pakalpojumu, piemeklējot jums vispiemērotākās skaistumkopšanas procedūras, gan ieteiks produktus mājas lietošanai.


Kāpēc sievietes izšķiras par krūšu palielināšanu?

Kā liecina statistika, sieviešu krūtis – tas ir pirmais, kam savu uzmanību vērš pretējā dzimuma pārstāvji. Kopš senseniem laikiem tieši tās simbolizē sievišķību un mātes sūtību, taču aptuveni 85% sieviešu savas krūtis pilnībā neapmierina. Kā zināms, sievietes neapmierina krūšu forma vai apmērs, bet dažkārt arī vēl kas cits. Tas tad arī rada milzīgu vēlmi kaut ko mainīt savā ārienē, bet precīzāk – uzlabot. Sievietes uzskata, ka palīgā var nākt krūšu plastiskā operācija – krūšu palielināšana, vai arī apaļāku formu piešķiršana vai Jums esošo trūkumu novēršana. Protams, mēdz būt situācijas, kad problēma slēpjas psiholoģiskajā uztverē, nevis pacientēm šķietami uzkrītošos piena dziedzeru defektos. Vēlēšanās justies skaistai, par sevi pārliecinātai, uzlabot savu ārieni bieži vien liek daudzām skaistā dzimuma pārstāvēm doties uz “Doktora Kremņeva klīniku”.

Sīkāk


Šobrīd uzņēmums piedāvā plašu, profesionālu skaistmu pakalpojumu un produktu klāstu.

Dr.Kremņeva privātklīnika ir liela darba pieredze un prasmīgi ārsti, ļoti mājīga atrašanās vieta pašā Rīgas centrā.
Šobrīd uzņēmums piedāvā plašu, profesionālu skaistmu pakalpojumu un produktu klāstu.
Tas, ka esam profesionālās kosmētikas HydroPeptide pārstāvji Latvijā, īpaši cēlis mūsu kosmetologu darba kvalitāti. Klīnikā tiek veiktas ne tikai procedūras, bet mūsu kosmetologa ir izcili padomdevēji, iesakot tiem vispiemērotākās skaistumkopšanas procedūras un produktus mājas lietošanai.

Laipni gaidīti Dr.Kremņeva privātklīnikā!


PIEZVANIET VAI UZRAKSTIET MUMS

mūsu konsultants atbildēs uz jūsu jautājumiem

agent
+371 678 858 85
Lūdzu izlabojiet sekojošas kļūdas:
  • {{ error }}
Mēs Jums atbildēsim tuvākajā laikā!
spinner