banner

Par mums

Par mums

Speciālisti

Dr. Andrejs Kremņevs

Dr. Andrejs Kremņevs

plastiskais ķirurgs

Dr. Viktorija Kremņeva

Dr. Viktorija Kremņeva

ginekologs

Dr. Vladislavs Semeņuks

ķirurgs, flebologs, proktologs

Dr. Fjodors Kočkarjovs

Dr. Fjodors Kočkarjovs

anesteziologs

Aļina Vlasova

Aļina Vlasova

sertificēta kosmētiķe

Dr. Agnese Maļinovska

Dr. Agnese Maļinovska

anesteziologs

Dr. Dace Ezeriņa

Dr. Dace Ezeriņa

ultrasonogrāfijas eksperte

Dr. Nellija Seimuškina

Dr. Nellija Seimuškina

ginekologs, dzemdību speciālists

Paula Vecumniece

Paula Vecumniece

operācijas māsa

Tatjana Nikolajeva

Tatjana Nikolajeva

narkozes māsa

Jūlija Dremļuga

Jūlija Dremļuga

ārsta palīgs

Ticiana Mago

Ticiana Mago

administratore

«Cilvēka skaistums ir sejas un ķermeņa daļu harmonija.
Pietiekami ar vienu skatienu, lai to saprastu,
tāpēc ka Skaistums — tās ir jūtas.
Bet man — tā ir vēl arī profesija.»

Dr. Andrejs Kremņevs

Dr. Kremņeva plastiskās ķirurģijas klīnika ir dibināta 1999.gadā un savas diezgan ilgstošās darbības laikā ir ieguvusi savu vēsturi. Tā ir specializēta klīnika, kura ir nodrošināta ar mūsdienīgām medicīnas iekārtām. Dr. Andrejs Kremņevs – augsti kvalificēts plastiskais ķirurgs, kurš savas darbības jomā ir ieguvis plašas zināšanas un ievērojamu darba pieredzi, izmanto vienīgi pārbaudītas un efektīvas tehnoloģijas un viskvalitatīvākos materiālus plastisko operāciju veikšanai. Pret katru pacientu šeit attiecās ar individuālu pieeju. Jebkuram, kas vērsīsies pie mums pēc palīdzības, tiks veltīta īpaša uzmanība un labvēlības pilna attieksme.

Plastiskā ķirurģija Latvijā pašlaik vairs nav reta parādība, un mēs esam gatavi to ar prieku pierādīt. Mūsu galvenais uzdevums ir veselības un skaistuma vairošana pasaulē, un mēs darām visu iespējamo, lai to panāktu.

Dr. Andrejs Kremņevs veic jebkuras sarežģītības plastiskās operācijas visaugstākajā līmenī. Pēcoperācijas periodā pacienti tiek izmitināti ērtās palātās un apgādātas ar visām ērtībām, tajās ir silti un komfortabli. Mūsdienīgs aprīkojums, uzmanība un rūpes no personāla puses, mājīgi apstākļi – tas viss ļauj pacientiem uz laiku piemirst par vietu, kurā viņi atrodas, un ļauties domām par brīnišķīgo nākotni, kas viņus sagaida, skaisto veidolu un pārmaiņām.

Visus savus jautājumus saistībā ar plastisko ķirurģiju un nepieciešamību to veikt Jūsu konkrētajā gadījumā Jūs varat apspriest ar pašu dr. Kremņevu. Lai pierakstītos uz konsultāciju, atliek vienīgi piezvanīt pa tālruni, kas ir norādīts mājas lapā. Nāciet pie mums, un mēs visi kopā pierādīsim, ka skaistums patiešām spēj glābt pasauli!

Plastiskais ķirurgs dakteris Andrejs Kremņevs

Jaunība, skaistums, veselība – cilvēka galvenā bagātība. To saglabāt palīdz plastiskā ķirurģija – medicīnas virziens, kur vienlīdz svarīgs ir gan zinātniskas pieejas līmenis, gan skaistuma izjūta.

Jā, plastiskais ķirurgs – šis skulptors nevis vienkārši darīs visu, lai saglabātu un atjaunotu cilvēka skaistumu, bet arī parūpēsies par jūsu veselības un jaunības saglabāšanu. Plastiskā ķirurgs profesija ir viena no sarežģītākajām medicīnā, viņa arsenālā ir vismūsdienīgākās iekārtas, viņš pārvalda visas metodes, kuras ļauj nevis vienkārši uzlabot ārējo izskatu, bet arī atgriezt ticību sev, mainīt dzīvesveidu, padarīt to labāku, pilnvērtīgāku, pozitīvāku.

Dr. Andrejs Kremņevs – jūsu pavadonis skaistuma harmonijas pasaulē

Viens no labākajiem plastiskās ķirurģijas speciālistiem Latvijā, atzīts speciālists, kura domās ieklausās profesionāļi no visas Baltijas. Viņa pieeja darbam jau sen kalpo par etalonu: rūpīga diagnostika, visu plastiskās operācijas iespēju izpēte, operācijas nekaitīguma vērtējums… Un rezultātā – jauna dzīve ikkatram, kas pārdzīvojis pārvērtības, pilnīga pašpārliecinātība un ticība saviem spēkiem.

Viņa pieredze: neskaitāmas operācijas – tā ir gan sejas, gan ķermeņa plastika.
Tie ir vairāki tūkstoši pateicīgu pacientu un mūsu valsts medicīnas asociācijas atzinība.

Viņš – skulptors un augstas klases speciālists, pateicoties kuram plastiskā ķirurģija Latvijā ir kļuvusi vēl drošāka un pieejamāka – kļuvusi ļoti nozīmīga visiem jaunas dzīves uzsācējiem, kuri izlēmuši uzlabot tās kvalitāti.

PIEZVANIET VAI UZRAKSTIET MUMS

mūsu konsultants atbildēs uz jūsu jautājumiem

agent
+371 678 858 85
Lūdzu izlabojiet sekojošas kļūdas:
  • {{ error }}
Atbildēsim dienas laikā
spinner