banner

NEINVAZĪVĀ KARBOKSITERAPIJA CO2 + DEEP SHOOT MEZOINJEKTORS

NEINVAZĪVĀ KARBOKSITERAPIJA CO2 + DEEP SHOOT MEZOINJEKTORS

Kādas 
problēmas atrisina 
procedūra?

 • Neviendabīgs ādas tonis
 • Novājināta āda
 • Ādas elastības zudums
 • Paplašinātas sejas ādas poras
 • Tumšie loki zem acīm
 • Taukaudu ptoze
 • Grumbuļains ādas tips
 • Palielināta tauku dziedzeru darbība

KAS IR SVARĪGI ZINĀT PAR PROCEDŪRU

Vecums

Sākot ar 25 gadiem

Tehnika

Deep Shoot HA ir hialuronskābes piegādātājs, integrē inovatīvu, nesapīgu 32G zemādas vairāku adatu ierīci TurtlePin(19 tapas, 0,5 mm).

Sagatavošana

Iepriekšēja sagatavošana nav nepieciešama

KLĪNIKAS SPECIĀLISTI

profesionāļi ar daudzu gadu pieredzi

Sertificēta kosmētiķe Aļina Vlasova

Procedūru apvienošana – tā ir iespēja estētiskos uzdevumus risināt kompleksi un ar lielu varbūtību sasniegt izcilus rezultātus.

Sertificēta kosmētiķe Aļina Vlasova

Procedūru apvienošana – tā ir iespēja estētiskos uzdevumus risināt kompleksi un ar lielu varbūtību sasniegt izcilus rezultātus.

3 SOĻI UZ JŪSU SKAISTUMU

TĪRĪŠANA

Kvalitatīva sejas tīrīšana nozīmē ne tikai piesārņojumu likvidēšanu, bet arī atmirušo daļiņu nolobīšanu, kas aizkavē atjaunošanos.

MITRINĀŠANA

Ūdens nosaka un regulē visas organisma funkcijas un galvenokārt ir atbildīgs par ādas veselību un skaistumu. Ja mitruma par maz, tūlīt samazinās kolagēna un elastīna ražošana, krasi pazeminās elastība.

ATJAUNOŠANA

Jebkuras jūsu ādas atjaunināšanas metodikas automātiski tiek virzītas uz lietderīgo vielu izstrādāšanas atjaunošanu, kā arī uz epidermas reģenerizācijas procesa atsākšanu.

SOLIS 1

Konsultācijas laikā jūs apspriedīsiet mērķus un rezultātu, kuru var sasniegt ar procedūras palīdzību. Jūs varēsiet uzdot jebkurus jautājumus, uz kuriem kosmetologs detalizēti atbildēs.  

1

KĀ NOTIEK PROCEDŪRA

speciālisti un aparatūra

SOLIS 2

Deep Shoot HA ir hialuronskābes piegādātājs, kas integrē inovatīvu, nesapīgu 32G zemādas vairāku adatu ierīci TurtlePin(19 tapas, 0,5 mm), kas papildina un saglabā mitrumu, lai nodrošinātu intensīvu mitrināšanu un uzlabotu mirdzumu un sejas krāsu. Ar minimālam sāpēm DEEP SHOOT HA šķīduma uzsūkšanās ātrums ir 30 reizes lielāks neka lokāli lietojot un 15 reizes lielāks nekā MTS ierīcem.

2

Kosmētika

Non-invasive CO2 Carboxy Therapy

As a revolutionary needle-free* CO2 Carboxy Therapy for professional use, RIBESKIN PRO CO2 Carboxy therapy is the best choice for maximization of the outcomes of dermatological and plastic surgery procedures. By accelerating skin metabolism via Bohr effect, not only the skin elasticity, tone and pore control are improved, but also bruises and swelling are alleviated while oil and moisture balance is controlled.

DEEP SHOOT HA for Deep Hydration

DEEP SHOOT HA is a Hyaluronic Acid provider integrating innovative pain-free 32G hypodermic multi-needle device, TurtlePin (19 pin, 0.5mm), that replenishes and retains moisture for intense hydration and improved radiance and complexion. With minimal pain, DEEP SHOOT HA’s absorption rate of the solution is 30 times higher than topical application and 15 times higher than MTS devices.

DEEP SHOOT AA EFEKTĪVS PRET ĀDAS NOVECOŠANOS

DEEP SHOOT AA ir daudzfunkcionāls kokteilis, kas satur svarīgus pretnovecošanās līdzekļus apvienojumā ar inovatīvu, nesāpīgu 32G zemādas vairāku adatu ierīci TurtlePin ( 19 tapas, 05, mm), lai nodrošinātu pilnīgu atjaunošanos un efektīvus pretnovecošanās efektus.

ATJAUNINĀŠANĀS PĒC PROCEDŪRAS

SOLIS 3

Pacients tūlīt pēc procedūras var atgriezties ierastajā dzīves ritmā.

3

PAKALPOJUMA IZMAKSA

Procedūras izmaksa

120 EUR

Pakalpojuma izmaksā ietilpst

 • konsultācija
 • procedūra
 • rekomendācijas

PIEZVANIET VAI UZRAKSTIET MUMS

mūsu konsultants atbildēs uz jūsu jautājumiem

agent
+371 678 858 85
Lūdzu izlabojiet sekojošas kļūdas:
 • {{ error }}
Mēs Jums atbildēsim tuvākajā laikā!
spinner