banner

Mezo/Bio preparāts

Meso-Xantin F199

Mezo/Bio preparāts

Meso-Xantin F199

Kādas 
problēmas atrisina 
procedūra?

  • Pigmentācija
  • Paplašinātas poras
  • Ādas dehidratācija
  • Smalkas krunciņas

KAS IR SVARĪGI ZINĀT PAR PROCEDŪRU

Vecums

Sākot ar 18 gadiem

Sastāvs

Fukoksantīns, Augstas molekulmasas hialuronskābe, regulējošie peptīdi, vitamīni

Tehnika

Preparāts tiek ievadīts zem ādas

Sagatavošana

Iepriekšēja sagatavošana nav nepieciešama

KLĪNIKAS SPECIĀLISTI

profesionāļi ar daudzu gadu pieredzi

Sertificēta kosmētiķe Aļina Vlasova

Procedūru apvienošana – tā ir iespēja estētiskos uzdevumus risināt kompleksi un ar lielu varbūtību sasniegt izcilus rezultātus.

Sertificēta kosmētiķe Aļina Vlasova

Procedūru apvienošana – tā ir iespēja estētiskos uzdevumus risināt kompleksi un ar lielu varbūtību sasniegt izcilus rezultātus.

3 SOĻI UZ JŪSU SKAISTUMU

TĪRĪŠANA

Kvalitatīva sejas tīrīšana nozīmē ne tikai piesārņojumu likvidēšanu, bet arī atmirušo daļiņu nolobīšanu, kas aizkavē atjaunošanos.

MITRINĀŠANA

Ūdens nosaka un regulē visas organisma funkcijas un galvenokārt ir atbildīgs par ādas veselību un skaistumu. Ja mitruma par maz, tūlīt samazinās kolagēna un elastīna ražošana, krasi pazeminās elastība.

ATJAUNOŠANA

Jebkuras jūsu ādas atjaunināšanas metodikas automātiski tiek virzītas uz lietderīgo vielu izstrādāšanas atjaunošanu, kā arī uz epidermas reģenerizācijas procesa atsākšanu.

Konsultācija

Sertificēta kosmētiķe Aļina Vlasova

SOLIS 1

Konsultācijas laikā jūs apspriedīsiet mērķus un rezultātu, kuru var sasniegt ar procedūras palīdzību. Jūs varēsiet uzdot jebkurus jautājumus, uz kuriem kosmetologs detalizēti atbildēs.  

1

KĀ NOTIEK PROCEDŪRA

speciālisti un kosmētika

SOLIS 2

Aktīvo vielu mikroinjekcijas ādā, izvēlētas individuāli. Ievietošanas dziļums ir no 0,5 mm līdz 13 mm. Procedūras ilgums no 30 līdz 60 minūtēm.

2

Kosmētika

Meso-Xantin F199

Meso-Xanthine F199 ir injicējams preparāts no biolīdzekļu grupas, kas paredzēts gan ādas novecošanās profilaksei, gan intensīvai “pret-novecošanās” terapijai, kas spēj tikt galā ar jau parādījušās ar vecumu saistītās izmaiņas. Izstrādājis amerikāņu kosmētikas uzņēmums AVC Lab. Atšķirībā no biorevitalizantiem, kuru galvenais mērķis ir mitrināšana, mezoksantīns ir radīts, lai nogādātu ādas šūnās iespaidīgu derīgo vielu klāstu, tādējādi aktivizējot paša organisma spējas atjaunoties un atjaunoties. Nav nejaušība, ka pats vārds “reparants” cēlies no angļu valodas rapair - “remonts”. Neiedziļinoties detaļās, tieši tā darbojas mezoksantīns: tas nodrošina šūnas ar visu, kas tām nepieciešams remontam, stimulē tās darbību, pēc kuras tās “labojas”.

ATJAUNINĀŠANĀS PĒC PROCEDŪRAS

SOLIS 3

Pacients tūlīt pēc procedūras var atgriezties ierastajā dzīves ritmā. Neilgu laiku var paslābāties apsārtums un pietūkums.

3

PAKALPOJUMA IZMAKSA

Procedūras izmaksa

270 EUR

 

Pakalpojuma izmaksā ietilpst

  • konsultācija
  • preparāts Meso-Xantin F199
  • rekomendācijas

PIEZVANIET VAI UZRAKSTIET MUMS

mūsu konsultants atbildēs uz jūsu jautājumiem

agent
+371 678 858 85
Lūdzu izlabojiet sekojošas kļūdas:
  • {{ error }}
Mēs Jums atbildēsim tuvākajā laikā!
spinner