banner

Acu zonas Mezoterapija

RRS HA EYES

Acu zonas Mezoterapija

RRS HA EYES

Kādas 
problēmas atrisina 
procedūra?

  • Tumši loki acu zonā
  • Pietukums acu zonā
  • Ļengana, nedzīva āda

KAS IR SVARĪGI ZINĀT PAR PROCEDŪRU

Vecums

Sākot ar 18 gadiem

Sastāvs

Vitamins C, naringīns, resveratrols, nestabilizēta hialuronskābe

Tehnika

Preparāts tiek ievadīts zem ādas

Sagatavošana

Iepriekšēja sagatavošana nav nepieciešama

KLĪNIKAS SPECIĀLISTI

profesionāļi ar daudzu gadu pieredzi

Sertificēta kosmētiķe Aļina Vlasova

Procedūru apvienošana – tā ir iespēja estētiskos uzdevumus risināt kompleksi un ar lielu varbūtību sasniegt izcilus rezultātus.

Sertificēta kosmētiķe Aļina Vlasova

Procedūru apvienošana – tā ir iespēja estētiskos uzdevumus risināt kompleksi un ar lielu varbūtību sasniegt izcilus rezultātus.

3 SOĻI UZ JŪSU SKAISTUMU

TĪRĪŠANA

Kvalitatīva sejas tīrīšana nozīmē ne tikai piesārņojumu likvidēšanu, bet arī atmirušo daļiņu nolobīšanu, kas aizkavē atjaunošanos.

MITRINĀŠANA

Ūdens nosaka un regulē visas organisma funkcijas un galvenokārt ir atbildīgs par ādas veselību un skaistumu. Ja mitruma par maz, tūlīt samazinās kolagēna un elastīna ražošana, krasi pazeminās elastība.

ATJAUNOŠANA

Jebkuras jūsu ādas atjaunināšanas metodikas automātiski tiek virzītas uz lietderīgo vielu izstrādāšanas atjaunošanu, kā arī uz epidermas reģenerizācijas procesa atsākšanu.

Konsultācija

Sertificēta kosmētiķe Aļina Vlasova

SOLIS 1

Konsultācijas laikā jūs apspriedīsiet mērķus un rezultātu, kuru var sasniegt ar procedūras palīdzību. Jūs varēsiet uzdot jebkurus jautājumus, uz kuriem kosmetologs detalizēti atbildēs.  

1

KĀ NOTIEK PROCEDŪRA

speciālisti un kosmētika

SOLIS 2

Aktīvo vielu mikroinjekcijas ādā, izvēlētas individuāli. Ievietošanas dziļums ir no 0,5 mm līdz 13 mm. Procedūras ilgums no 30 līdz 60 minūtēm.

2

Kosmētika

RRS HA EYES

Izmantojot RRS HA Eyes, klienti izvēlas īpaši specializētu ārstēšanas koncepciju, kas paredzēta acu zonai. Pamatojoties uz nesavienoto hialuronskābi, biorevitalizējošām sastāvdaļām un balināšanas faktoriem, šis produkts nodrošina vairākus efektus, lai uzlabotu acu zonas izskatu. Pret bieži pietūkušām vietām ap acīm, neizskatīgu krāsas maiņu un tumšiem lokiem - šis produkts nodrošina ātru un ilgstošu efektīvu palīdzību. Injekcijas zonā RRS HA Eyes nodrošina arī vieglu izgaismojošu efektu, kas papildus paver acu zonu. Nogurušām acīm tiek piešķirts mirdzošs skatiens. RRS HA Eyes ir piemērots arī acu kontūru uzlabošanai. Tā kā ādas elastība tiek uzlabota arī injekcijas vietā, virspusējās grumbas pazūd jau pēc pirmās lietošanas reizes. Ārstēšana tiek veikta kā daļa no injekciju terapijas ar virspusēju mikropunkciju.

ATJAUNINĀŠANĀS PĒC PROCEDŪRAS

SOLIS 3

Pacients tūlīt pēc procedūras var atgriezties ierastajā dzīves ritmā. Neilgu laiku var paslābāties apsārtums un pietūkums.

3

PAKALPOJUMA IZMAKSA

Procedūras izmaksa

70 EUR

 

Pakalpojuma izmaksā ietilpst

  • konsultācija
  • preparāts RRS HA EYES
  • rekomendācijas

PIEZVANIET VAI UZRAKSTIET MUMS

mūsu konsultants atbildēs uz jūsu jautājumiem

agent
+371 678 858 85
Lūdzu izlabojiet sekojošas kļūdas:
  • {{ error }}
Mēs Jums atbildēsim tuvākajā laikā!
spinner