banner

Mezo/Bio preparāts

Meso-EYE C71

Mezo/Bio preparāts

Meso-EYE C71

Kādas 
problēmas atrisina 
procedūra?

  • Plakstiņu ptoze
  • Augšējo un apakšējo plakstiņu pietūkums
  • smalko grumbu tīkls
  • tumši loki

KAS IR SVARĪGI ZINĀT PAR PROCEDŪRU

Vecums

Sākot ar 18 gadiem

Sastāvs

Peri Orbital Peptide XP2, Augstas molekulmasas hialuronskābe, Hexapeptide 17

Tehnika

Preparāts tiek ievadīts zem ādas

Sagatavošana

Iepriekšēja sagatavošana nav nepieciešama

KLĪNIKAS SPECIĀLISTI

profesionāļi ar daudzu gadu pieredzi

Sertificēta kosmētiķe Aļina Vlasova

Procedūru apvienošana – tā ir iespēja estētiskos uzdevumus risināt kompleksi un ar lielu varbūtību sasniegt izcilus rezultātus.

Sertificēta kosmētiķe Aļina Vlasova

Procedūru apvienošana – tā ir iespēja estētiskos uzdevumus risināt kompleksi un ar lielu varbūtību sasniegt izcilus rezultātus.

3 SOĻI UZ JŪSU SKAISTUMU

TĪRĪŠANA

Kvalitatīva sejas tīrīšana nozīmē ne tikai piesārņojumu likvidēšanu, bet arī atmirušo daļiņu nolobīšanu, kas aizkavē atjaunošanos.

MITRINĀŠANA

Ūdens nosaka un regulē visas organisma funkcijas un galvenokārt ir atbildīgs par ādas veselību un skaistumu. Ja mitruma par maz, tūlīt samazinās kolagēna un elastīna ražošana, krasi pazeminās elastība.

ATJAUNOŠANA

Jebkuras jūsu ādas atjaunināšanas metodikas automātiski tiek virzītas uz lietderīgo vielu izstrādāšanas atjaunošanu, kā arī uz epidermas reģenerizācijas procesa atsākšanu.

Konsultācija

Sertificēta kosmētiķe Aļina Vlasova

SOLIS 1

Konsultācijas laikā jūs apspriedīsiet mērķus un rezultātu, kuru var sasniegt ar procedūras palīdzību. Jūs varēsiet uzdot jebkurus jautājumus, uz kuriem kosmetologs detalizēti atbildēs.  

1

KĀ NOTIEK PROCEDŪRA

speciālisti un kosmētika

SOLIS 2

Aktīvo vielu mikroinjekcijas ādā, izvēlētas individuāli. Ievietošanas dziļums ir no 0,5 mm līdz 13 mm. Procedūras ilgums no 30 līdz 60 minūtēm.

2

Kosmētika

Meso-EYE C71

Revolucionārais Meso Eye C71 sastāvs radikālai pretnovecošanās terapijai Amerikāņu inovatīvo izstrādņu laboratorija kosmetoloģijas jomā ABG LAB ilgus gadus strādāja, lai radītu unikālu kokteili sejas ādai. Un viņas centieni nepalika ēteriski. Inovatīvā formula Meso Eye C71 satur divus svarīgus peptīdus PeriOrbital Peptide XP2 un Hexapeptide 17, kas papildināti ar mūsu organismam fizioloģisko hialuronskābi un vitamīnu, mikroelementu, aminoskābju un nukleotīdu kompleksu. Pirmo reizi kosmetoloģijas problēmu risināšanai preparātā iekļauts AKE inhibitors PeriOrbital Peptide XP2, kas mazina arteriolu spazmas, atjauno kolagēna un elastīna deficītu, “iedarbina” lipomodifikācijas efektu. Enzīms aktīvi cirkulē starpšūnu telpā un zemādas taukaudos. Peptīds-vazoprotektors Hexapeptide 17 iedarbojas uz limfātiskajiem asinsvadiem, uzlabojot mikrocirkulāciju, nodrošinot pretiekaisuma un limfodrenāžas darbību. DMRC kompleksa galvenais uzdevums ir atjaunot un pievilkt sejas ādu, uzlabot tās krāsu un mikroreljefu, atjaunot bojātās vietas (revitalizācija).

ATJAUNINĀŠANĀS PĒC PROCEDŪRAS

SOLIS 3

Pacients tūlīt pēc procedūras var atgriezties ierastajā dzīves ritmā. Neilgu laiku var paslābāties apsārtums un pietūkums.

3

PAKALPOJUMA IZMAKSA

Procedūras izmaksa

270 EUR

 

Pakalpojuma izmaksā ietilpst

  • konsultācija
  • preparāts Meso-EYE C71
  • rekomendācijas

PIEZVANIET VAI UZRAKSTIET MUMS

mūsu konsultants atbildēs uz jūsu jautājumiem

agent
+371 678 858 85
Lūdzu izlabojiet sekojošas kļūdas:
  • {{ error }}
Mēs Jums atbildēsim tuvākajā laikā!
spinner